Kim jesteśmy

Istotą działalności Spółki jest pomoc poszkodowanym w uzyskiwaniu świadczeń z zakładów ubezpieczeń. Kancelaria adwokacka na stałe współpracująca z Firmą obsługuje na Nasze zlecenie sprawy na każdym ich etapie. Współpracujący adwokaci udzielają pomocy także w trakcie postępowań karnych i prowadzą sprawy cywilne Naszych Klientów. Od klientów nie pobieramy opłat wstępnych – nasze wynagrodzenie ma formę prowizji i jest uzależnione wyłącznie od efektów naszych działań.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem Naszych Klientów starając się uzyskać dla nich możliwie najwyższe świadczenia. Nigdy nie zawieramy ugód z ubezpieczycielami bez zgody klienta. Zapewniamy prowadzenie sprawy karnej, postępowania przed ubezpieczycielem i postępowania cywilnego przez jednego adwokata od początku do końca.

Zapewniamy nie tylko fachową pomoc prawną, ale także ułatwiamy dostęp do lekarzy specjalistów i rehabilitacji powypadkowej. Współpracujemy z placówkami medycznymi świadczącymi wyspecjalizowane usługi medyczne w zakresie specjalności najczęściej spotykanych w przypadku leczenia pourazowego. Rodzinom ofiar wypadków zapewniamy opiekę psychologa.

Nasza historia

Nasza Firma powstała w roku 2005 i prowadziła działalność pod nazwą Agencja Pomocy Poszkodowanym INGENIO. Początkowo działalność Firmy ograniczała się do Łodzi i jej najbliższych okolic. W związku z dynamicznym rozwojem i rozszerzeniem obszaru działalności w 2011r. firma przekształciła się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Czym się zjamujemy

  • Odszkodowania komunikacyjne.
  • Windykacja
  • Obsługa firm.
  • Obsługa osób prywatnych.