O nas

wypadek komunikacyjny Łódź

Chętnie zbadamy okoliczności Państwa sprawy.

O nas

Wypadek komunikacyjny Łódź

Istotą działalności spółki jest pomoc udzielana poszkodowanym w uzyskaniu świadczeń wypłacanych przez zakłady ubezpieczeń. Nasze wieloletnie doświadczenia na rynku odszkodowań przyniosły skutek w postaci wypłaty setek świadczeń należnych naszym Klientom.
Często były to wypłaty uzyskane po ciężkich i merytorycznych bataliach sądowych, wymagających doskonałej znajomości prawa i doświadczenia na gruncie ubezpieczeń. To właśnie nasza specjalność. Pozyskujemy środki finansowe dla poszkodowanych w sytuacjach, gdzie zasadność wypłat nie wydaje się być oczywista oraz tam gdzie świadczenia te zostały zaniżone przez firmy ubezpieczeniowe. Dla dobra naszych klientów i w interesie toczących się postępowań w pierwszym rzędzie dokładamy wszelkich starań, by zakończyć postępowania odszkodowawcze w drodze negocjacji prowadzonych z firmami ubezpieczeniowymi. Postępowania sądowe wszczynane są więc tylko w sytuacjach niedających perspektyw na załatwienie sprawy w drodze polubownej.

Nasza wiedza i pozycja na rynku pozwala nam każdego dnia podejmować skuteczną walkę w obronie Państwa praw i interesów. Skuteczność ta, potwierdzona zadowoleniem naszych klientów i ciągłym rozwojem Firmy, jest dla nas powodem do dumy i motorem do dalszego rozwoju. Jesteśmy tu by Państwu doradzać i wspierać Was w najtrudniejszych momentach.

Szczegółowy zakres naszej działalności opisany jest w zakładce OFERTA.

Uzyskanie świadczeń w drodze postępowania sądowego wspiera wyspecjalizowana Kancelaria Adwokacka na stałe współpracująca z naszą Firmą. Daje nam to stały dostęp do grupy doświadczonych Adwokatów i Radców Prawnych znających specyfikę postępowań odszkodowawczych. Współpraca z wysoko wyspecjalizowanym zespołem fachowców w znaczący sposób wpływa na zwiększenie szans w uzyskaniu satysfakcjonującej wysokości wypłaconych odszkodowań.

Analizujemy i prowadzimy sprawy dotyczące wszelkiego rodzaju szkód majątkowych i niemajątkowych. W szczególności wspieramy naszych Klientów w analizie dotyczącego ich zdarzenia by już na wstępnym etapie stwierdzić czy kwalifikuje się ono do wszczęcia procedury odszkodowawczej. Podjęcie kontaktu z naszą firmą jest bezkosztowe i do niczego nie zobowiązuje.

W stosunku do zdarzeń kwalifikujących się do wszczęcia procedury uzyskania odszkodowania przejmujemy wszelką inicjatywę w ich dochodzeniu. Całkowicie odciążamy naszych Klientów, ograniczając do minimum konieczność ich udziału w postępowaniu. Naszym celem jest uzyskanie możliwie najwyższych świadczeń, w pełni rekompensujących doznaną szkodę i krzywdę, ale również zapewnienie poszkodowanym komfortu i spokoju na wszystkich etapach związanych z jego uzyskaniem.
Nasz zespół specjalistów jest do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością wyjaśnimy na czym polega procedura uzyskania świadczeń i podpowiemy w jakich sytuacjach życiowych jest to możliwe. Wielokrotnie w naszej codziennej pracy okazywało się że nasi Klienci nie zdawali sobie sprawy z przysługujących im uprawnień. Nie byli również świadomi, że zdarzenia których doświadczyli uprawniają ich do otrzymania odszkodowania. Zachęcamy do kontaktu.

Pieniądze zawsze są ważne, ale po wypadku nie mieliśmy głowy do załatwiania jakichkolwiek formalności. Ingenio zajęło się dokumentami, a my nie musieliśmy za nic płacić. Nie byliśmy nawet pewni czy w naszej sytuacji odszkodowanie się należy, więc tym bardziej cieszą uzyskane przez firmę środki finansowe. To duża pomoc. Dziękujemy.

Każdy wie jak jest z firmami ubezpieczeniowymi. Składkę chętnie biorą,  a jak przyjdzie co do czego to płacić nie ma komu. Nie chcieli płacić to mają – INGENIO załatwiło więcej niż sam bym uzyskał. Pieniądze to jedno, a zaoszczędzone nerwy to drugie. Polecam!

Zaskoczyła nas skala wydatków po wypadku mamy. Mama wymagała natychmiastowego leczenia i opieki na co zupełnie nie byliśmy przygotowani. INGENIO uświadomiło nam jakie są możliwości, a później firma wywalczyła dla nas pieniądze, bez których nie dalibyśmy sobie rady. Opiekun sprawy był dla nas ogromnym wsparciem, za co serdecznie dziękujemy.

Po wypadku problem gonił problem, a pieniędzy zaczęło brakować już po kilku dniach. Trudno było uwierzyć w nieodpłatne konsultacje i prowadzenie sprawy. Odszkodowanie udało się uzyskać, a my w trakcie postępowania nie musieliśmy za nic płacić.

Nasza oferta

Napisz do nas

Kontakt z nami jest bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje. Chętnie zbadamy okoliczności Państwa sprawy i udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące możliwości uzyskania odszkodowania lub zadośćuczynienia. Prosimy o zwrotne podanie adresu e-mail. Podanie numeru telefonu będzie dodatkowym ułatwieniem. Nasi doradcy podejmą kontakt z Państwem w celu umówienia indywidualnego spotkania.